![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135380.jpg)
Adana Demirspor’un TFF 1. Lig play-off finaline yükselmesi kentte coşkuyla kutlanıyor. Ligi 3. sırada bitiren ve birinci maçta deplasmanda golsüz berabere kaldığı Bursaspor’u alanında 4-1’lik skorla geçen Adana Demirspor’un taraftarları, maç sonrası kentin kimi noktalarında bir ortaya geldi.
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135381.jpg)
Taraftarlar maçın bitiminin akabinde kentte cadde ve sokakları doldurdu. Caddelerde konvoy oluşturan taraftarlar, final coşkusuna araçlarının kornalarıyla dayanak verdi.
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135382.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135383.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135384.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135385.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135386.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135387.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135388.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135389.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135390.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135391.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135392.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135393.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135394.jpg)
Ajansspor