![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135473.jpg)
Ajansspor’un daha evvel duyurduğu üzere, Harika Lig’de 2019-2020 dönemini şampiyon tamamlayan Medipol Başakşehir’in turuncu-lacivertli bayrağı, İstanbul Boğazı’ndaki köprülere asıldı.
Şampiyon Medipol Başakşehir’in büyük ebatlı bayrakları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne asıldı. Turuncu-lacivertli bayrak, gün içerisinde Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de asılacak ve dalgalanacak.
İstanbul Boğazı’ndaki köprülere her yıl şampiyon olan ekiplerin bayrakları asılıyor.
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135474.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135475.jpg)
![](https://ajssarimg.mediatriple.net/1135476.jpg)
Ajansspor