Berna Gözbaşı TRT Spor’a yaptığı açıklamada, “Biz bir mucizeyi gerçekleştirmeye çalıştık ama son maçta başaramadık. Ben bu devirde davetimize duyarsız kalmayan Sayın Cumhurbaşkanımız’a ve herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah Muhteşem Lig’de bu sene daha emin adımlarla devam edeceğiz” dedi.
Misyonuna devam edeceğini söyleyen Gözbaşı, “Görevime devam edeceğim. Kuvvetli bir dönemi atlattık. Daha kurumsal bir sistem kurma planlarım var. Güçlü olacak ancak Kayserispor bir daha bugünleri görmeyecek. Bu türlü bir sistem kurmak istiyoruz” diye konuştu.
Yasal ihtar: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Ajansspor